Twoje konto 0 prod. / 0,00 Do kasy

Diesel

Diesel sklep internetowy


Oferujemy produkty marki Diesel – sklep internetowy dessale


Aktualnie wśród topowych marek oferujących wysokiej klasy jeansy wymienić możemy niewiele firm, których początki istnienia to lata 70. ubiegłego wieku. Jednak jednym z takich brandów jest Diesel kreujący w ciekawy sposób swoją obecność na rynku poprzez nieszablonowość oferowanych produktów, czy niekonwencjonalne reklamy Diesel. Sklep dessale.pl docenia doświadczenie i wyjątkowość tego producenta.


Znając historię marki, niejako utożsamiamy się z nią, czując jakąś nić przywiązania, która pozwala nam lepiej zrozumieć skierowaną do nas ofertę. Dlatego warto zapoznać się chociaż z kilkoma podstawowymi faktami na temat marki Diesel. Firma ta powstała w 1978 roku we Włoszech, a jej założycielem jest Renzo Rosso, który pierwsze spodnie jeansowe uszył w wieku 15 lat na maszynie do szycia swojej mamy. W 1976r. Rosso zaczął pracę w fabryce odzieży, w której po dwóch latach wykupił 40% udziałów zmieniając jej nazwę z Moltex na Diesel. Od tej pory każde jeansy opuszczające fabrykę sygnowane były marką Diesel. Rok 1990 był przełomowym w historii firmy. Od tego momentu rozpoczęła się dystrybucja ubrań tej marki. Początkowo obejmowała Stany Zjednoczone i Meksyk, ale dzisiaj sklepy Diesel obecne są na całym świecie. Nie ulega wątpliwościom, jak ważną pozycję w historii mody odgrywa Diesel. Sklep, który oferuje produkty tej marki może liczyć na spore zainteresowanie klientów, którzy doceniają prestiż tej firmy.


Marka ta zyskała uznanie ze względu na jakość oferowanych produktów, która w przypadku produktów jeansowych jest nieporównywalna z żadną inną. Jest to zasługą tego, że jeansowe ubrania, w tym spodnie Diesel od których wszystko się zaczęło, szyte są wyłącznie we Włoszech. Tworzenie pozostałych produktów z oferty, takich jak buty Diesel, t-shirty czy bluzy oraz dodatki zlecane jest fabrykom w różnych państwach świata, co jednak nie odbija się na ich jakości, a spowodowane jest jedynie czynnikami ekonomicznymi. Wybierając u nas markę Diesel, sklep Dessale gwarantuje Ci najlepsze produkty w rewelacyjnych cenach.


Popularność marki Diesel nie maleje, co jest zasługą nie tylko tworzonej przez markę nieszablonowej casualowej odzieży dla kobiet i mężczyzn, ale także często kontrowersyjnych, jednak niosących przekaz spotów reklamowych. Tak promowane aktualnie dostępne w ofercie Diesel: t-shirt, spodnie, okrycia wierzchnie, koszule, bluzy, sukienki, spódnice, buty Diesel i dodatki zapewniają stałe zainteresowanie brandem. W kategorii Diesel outlet oferujemy możliwość zakupu najciekawszych propozycji marki Diesel, sklep dessale stale przygotowuje dla Was najlepsze produkty.

[Rozwiń]
Filtruj
Rozmiar
Kategoria
Flaga
Dopasowanie rozmiaru
Twój wybór: Usuń wszystko
x

Ta strona używa cookies. Więcej informacji

Newsletter

Zostaw nam swój adres email i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy w prezencie!