Twoje konto 0 prod. / 0,00 Do kasy

T-shirty

Polecamy koszulki męskie prestiżowych marek, takich jak: Armani, Philipp Plein oraz Diesel. T shirt każdej z wymienionych firm posiada klasyczną, prostą formę, a pomimo to odznacza się sporą dawką oryginalności. Włoski Diesel oraz Armani Jeans, a także niemiecki Philipp Plein zadbali o to, by produkty z pozoru tak prozaiczne jak koszulki męskie, stały się wyrobami nowoczesnymi, zawierającymi w sobie elementy sportowej elegancji. Ponadto wszystkie oferowane modele koszulek posiadają starannie zaprojektowane fasony, które sprawiają, że sylwetka prezentuje się męsko i okazale.

T shirt dla pewnych siebie mężczyzn


Wyjątkowo niebanalne okazują się zwłaszcza propozycje Philipp Pleint. T shirt tej marki często inspirowany jest nie tylko aktualnie obowiązującymi trendami mody męskiej, ale także elementami ze świata science fiction, komiksu i popkultury. Philipp Plein nie obawia się w swych projektach wykorzystywania motywów, które przez niektórych mogą zostać uznane za co najmniej kontrowersyjne. Już samo charakterystyczne logo z czaszką udowadnia, że marka jest skierowana do charyzmatycznych indywidualistów.


Niebanalne interpretowanie mody męskiej to cechy, którymi wyróżnia się również t shirty marki Armani Jeans. Każdy oferowany produkt tej marki charakteryzuje się popularną casualową stylistyką. Jest ona urozmaicona poprzez zastosowanie odważnych elementów graficznych, które często zajmują niemal cała powierzchnię przedniej części koszulki. T shirt marki Armani jest więc idealną propozycją dla młodych mężczyzn, którzy liczą na to, że ich modny strój będzie potrafił wzbudzić zainteresowanie. Takiemu zadaniu bez wątpienia sprostają również ubrania marki Diesel. T shirt oferowany przez tę firmę zawsze tworzony jest w sposób odważny i oryginalny. Bez wątpienia projektanci współpracujący z Diesel wiedzą, jak zwykłą koszulkę męską przekształcić w produkt, który będzie nie tylko w pełni odpowiadał najnowszym trendom, ale po części sam również zacznie je kreować.

[Rozwiń]
Filtruj
Kolor
Rozmiar
Producent
Cechy
Typ dekoltu
Typ kołnierza
Fason
Typ dekoltu
Typ rękawa
Typ dekoltu
Cechy
Sezon
Flaga
Dopasowanie rozmiaru
Twój wybór: Usuń wszystko
x

Ta strona używa cookies. Więcej informacji

Newsletter

Zostaw nam swój adres email i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy w prezencie!