Twoje konto 0 prod. / 0,00 Do kasy

T-shirty

Polecamy koszulki męskie prestiżowych marek, takich jak: Armani, Philipp Plein oraz Diesel. T shirt każdej z wymienionych firm posiada klasyczną, prostą formę, a pomimo to odznacza się sporą dawką oryginalności. Włoski Diesel oraz Armani Jeans, a także niemiecki Philipp Plein zadbali o to, by produkty z pozoru tak prozaiczne jak koszulki męskie, stały się wyrobami nowoczesnymi, zawierającymi w sobie elementy sportowej elegancji. Ponadto wszystkie oferowane modele koszulek posiadają starannie zaprojektowane fasony, które sprawiają, że sylwetka prezentuje się męsko i okazale.

Philipp Plein – t shirt dla pewnych siebie mężczyzn


Wyjątkowo niebanalne okazują się zwłaszcza propozycje Philipp Plein. T shirt tej marki często inspirowany jest nie tylko aktualnie obowiązującymi trendami mody męskiej, ale także elementami ze świata science fiction, komiksu i popkultury. Philipp Plein nie obawia się w swych projektach wykorzystywania motywów, które przez niektórych mogą zostać uznane za co najmniej kontrowersyjne. Już samo charakterystyczne logo z czaszką udowadnia, że marka jest skierowana do charyzmatycznych indywidualistów.


Niebanalne interpretowanie mody męskiej to cechy, którymi wyróżnia się również t shirt Armani Jeans. Każdy oferowany produkt tej marki charakteryzuje się popularną casualową stylistyką. Jest ona urozmaicona poprzez zastosowanie odważnych elementów graficznych, które często zajmują niemal cała powierzchnię przedniej części koszulki. T shirt Armani jest więc idealną propozycją dla młodych mężczyzn, którzy liczą na to, że ich modny strój będzie potrafił wzbudzić zainteresowanie. Takiemu zadaniu bez wątpienia sprostają również ubrania marki Diesel. T shirt oferowany przez tę firmę zawsze tworzony jest w sposób odważny i oryginalny. Bez wątpienia projektanci współpracujący z Diesel wiedzą, jak zwykłą koszulkę męską przekształcić w produkt, który będzie nie tylko w pełni odpowiadał najnowszym trendom, ale po części sam również zacznie je kreować.

[Rozwiń]
Filtruj
Kolor
Rozmiar
Producent
Fason
Typ dekoltu
Typ rękawa
Typ dekoltu
Cechy
Twój wybór: Usuń wszystko
x

Ta strona używa cookies. Więcej informacji

Newsletter

Zostaw nam swój adres email i odbierz 5% rabatu na pierwsze zakupy w prezencie!