Twoje konto 0 prod. / 0,00 Do kasy

O nas

„Ubranie nie ma znaczenia, dopóki ktoś go nie założy”. Te słowa Marca Jacobsa całkowicie opisują charakter Dessale. Jesteśmy kreatywną przestrzenią, w której gromadzimy najnowsze propozycje marek luksusowych ich różnorodność charakteru pozwala nie tylko odnaleźć swój własny styl, ale także zapoznać się z panującymi na rynku modowym trendami.

Markowa odzież oferowana w naszym sklepie to reprezentacja czołowych projektantów, wśród których znajdziesz słynące z wyrafinowania projekty Versace, Armani, Trussardi, kolektywną odzież TwinSet, skórzaną galanterię Pinko czy naturalność Dsquared2. Podążając za światowymi trendami, zawsze Twój indywidualizm pozostaje dla nas najważniejszy, dlatego w sklepie powstała specjalnie rozbudowana strefa akcesoriów, w ramach której znajdziesz niepowtarzalne projekty obuwia zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, a także bogaty asortyment dodatków- torebki od Patrizia Pepe czy okulary przeciwsłoneczne Tom Ford.

Dessale- prestiż w niesamowitych cenach. Uważamy że szyk, elegancja i design od najbardziej uznanych światowych marek powinny być dostępne dla każdego, niezależnie od zasobności jego portfela, dlatego w naszym sklepie oferujemy produkty najwyższej jakości w niespotykanie niskich cenach. Jeżeli uważasz, że markowa odzież z segmentu premium jest zarezerwowana dla wybranych z satysfakcją rozwiewamy Twoje wątpliwości.

„To co masz na sobie, świadczy o tym, jak prezentujesz się światu, a już zwłaszcza dziś, kiedy kontakty ludzkie są, a zaraz ich nie ma”.
Coco Chanel

Dessale.pl powstało przede wszystkim w odpowiedzi na potrzeby Klientów, którzy cenią doskonały projekt markowej odzieży, a także jakość jej wykonania, uwielbiają wyróżniać się na ulicach oraz za pomocą ubioru demonstrować charakter, pewność siebie, pasję oraz życiową harmonię.

„Moda to żywy język, co więcej nie istnieje wyłącznie w ubiorach. Moda jest na niebie, na ulicach, moda to idee, sposób życia, wszystko to, co się dzieje”.
Muccia Prada

O nas

„Ubranie nie ma znaczenia, dopóki ktoś go nie założy”. Te słowa Marca Jacobsa całkowicie opisują charakter Dessale. Jesteśmy kreatywną przestrzenią, w której gromadzimy najnowsze propozycje marek luksusowych ich różnorodność charakteru pozwala nie tylko odnaleźć swój własny styl, ale także zapoznać się z panującymi na rynku modowym trendami. *Markowa odzież* oferowana w naszym sklepie to reprezentacja czołowych projektantów, wśród których znajdziesz słynące z wyrafinowania projekty *Versace*, *Armani*, *Trussardi*, kolektywną odzież *TwinSet*, skórzaną galanterię *Pinko* czy naturalność *Dsquared2*. Podążając za światowymi trendami, zawsze Twój indywidualizm pozostaje dla nas najważniejszy, dlatego w sklepie powstała specjalnie rozbudowana strefa akcesoriów, w ramach której znajdziesz niepowtarzalne projekty obuwia zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, a także bogaty asortyment dodatków- torebki od Patrizia Pepe czy *okulary przeciwsłoneczne Tom Ford*. *Dessale*- prestiż w niesamowitych cenach. Uważamy że szyk, elegancja i design od najbardziej uznanych światowych marek powinny być dostępne dla każdego, niezależnie od zasobności jego portfela, dlatego w naszym sklepie oferujemy produkty najwyższej jakości w niespotykanie niskich cenach. Jeżeli uważasz, że *markowa odzież* z segmentu premium jest zarezerwowana dla wybranych z satysfakcją rozwiewamy Twoje wątpliwości. „To co masz na sobie, świadczy o tym, jak prezentujesz się światu, a już zwłaszcza dziś, kiedy kontakty ludzkie są, a zaraz ich nie ma”. Coco Chanel Dessale.pl powstało przede wszystkim w odpowiedzi na potrzeby Klientów, którzy cenią doskonały projekt markowej odzieży, a także jakość jej wykonania, uwielbiają wyróżniać się na ulicach oraz za pomocą ubioru demonstrować charakter, pewność siebie, pasję oraz życiową harmonię. „Moda to żywy język, co więcej nie istnieje wyłącznie w ubiorach. Moda jest na niebie, na ulicach, moda to idee, sposób życia, wszystko to, co się dzieje”. Muccia Prada
x

Ta strona używa cookies. Więcej informacji

Newsletter

Zostaw nam swój adres email i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy w prezencie!