Twoje konto 0 prod. / 0,00 Do kasy

Roberto Cavalli

JustCavalli to linia jednego z najbardziej rozpoznawalnych i luksusowych domów mody Roberto Cavalii. To kolekcja ubrań, która zachwyca przepychem, bogactwem detalu i wyrazistością wzorów. Cętki leparda, złoty kolor oraz wzory nawiązujące do okresu baroku to najbardziej rozpoznawalne elementy charakterystycznego stylu kolekcji.
Just Cavalii linia dla kobiet i mężczyzn, którzy cenią sobie eleganckie ubrania, lubią styl glamour i nie boją się wyróżniać wśród innych.
Projektant Roberto Cavalli już od ponad czterdziestu lat tworzy niezwykłe kreacje. Urodził się w 1940 r. we Florencji. Mając 17 lat rozpoczął studia w Instytucie Sztuki na specjalizacji zajmującej się aplikacjami na tekstyliach. Już jego pierwsze projekty kwiecistych ornamentów na dzianinowych tkaninach odniosły ogromny sukces. Projektant zadebiutował na początku lat siedemdziesiątych kolekcją pełną zwierzęcych motywów, innowacyjnych nadruków na skórach i teatralnych inspiracji.
Just Cavalii to marka rozpoznawalna na pierwszy rzut oka, wyróżnia się śmiałą estetyką, bajecznymi kolorami, wykwintnymi detalami oraz najwyższą jakością. Just Cavalli to także kolekcja dodatków i drobnych akcesoriów.

Filtruj
Rozmiar
Kategoria
Twój wybór: Usuń wszystko
x

Ta strona używa cookies. Więcej informacji

Newsletter

Zostaw nam swój adres email i odbierz 5% rabatu na pierwsze zakupy w prezencie!